Для підготовки випускників загальноосвітніх шкіл до Зовнішнього незалежного оцінювання науково-педагогічним складом кафедр українознавства, соціально-гуманітарних дисциплін, теорії та історії держави і права Харківського національного університету внутрішніх справ були розроблені навчальні матеріали для самостійної підготовки  з дисциплін: «Історія України», «Українська мова та література», «Математика» та «Іноземна мова (англійська)». Зазначені матеріали розміщені на Сервері дистанційної освіти ХНУВС.

Для того, щоб отримати доступ до вказаних матеріалів, необхідно пройти процедуру реєстрації на Сервері дистанційної освіти ХНУВС за адресою http://d-learn.in.ua/moodle/

Ви потрапите на сторінку Серверу дистанційної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ, де у головному вікні браузера з правого боку необхідно натиснути «Перейти до реєстрації».


Відкривається вікно створення нового облікового запису. Вам необхідно заповнити декілька блоків. По-перше, основний блок, де Вам необхідно створити Ваш логін та пароль. Зверніть увагу на те, що логін повинен вводитись англійською, а пароль повинен відповідати вказаним вимогам.

Далі необхідно заповнити блок додаткової інформації

 

Вам необхідно вказати:

  • адресу електронної пошти, на яку Вам будуть надходити повідомлення від адміністратора;
  • Ваше ім’я та прізвище;
  • місто чи селище, де Ви проживаєте;
  • номер Вашого телефону, на який Вам зможуть телефонувати представники ХНУВС.

Також  необхідно ознайомитись з Угодою про конфіденційність та прийняти її умови.

Якщо Ви заповнили все вірно та натиснули кнопку «Створити запис», на Вашому екрані з’явиться повідомлення про направлення Вашого запиту на підтвердження адміністратору.

Далі   Вам залишиться чекати листа на електронну пошту  від адміністратора про підтвердження створеного Вами облікового запису. В листі також будуть вказані посилання, за якими Ви зможете переглянути матеріали з  підготовки до ЗНО.

 

Перейти на Сервер дистанційної освіти ХНУВС (курси підготовки до ЗНО)  http://d-learn.in.ua/moodle/